Pestar.pl
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu
Serwis

Autoryzowany Serwis Karcher - KARCHER CENTER PESTAR

 
 

Serwis i wypożyczalnia w Starogardzie Gdańskim

ul. Iwaszkiewicza 15, 83-200 Starogard Gdański
Numer kontaktowy: 884 894 849
E-mail: serwiskarcher@pestar.com.pl

Serwis i wypożyczalnia w Gdyni

ul. Hutnicza 11 H, 81-061 Gdynia
Numer kontaktowy: 58 688 80 41
E-mail: serwiskarcher@pestar.com.pl

 

Serwis gwarancyjnym/Reklamacje

Numer kontaktowy: 502 032 519
E-mail: reklamacje@pestar-karcher.pl

 

Nasze ponad 31-letnie doświadczenie gwarantuje Państwu kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Zapewniamy serwis urządzeń Karcher w zakresie: przeglądy, diagnoza, konserwacja oraz naprawa urządzeń czyszcząco-myjących Karcher – profesjonalnych oraz domowych. Serwis urządzeń dokonywany jest przez wykwalifikowanych techników. Specjalizujemy się nie tylko w serwisie urządzeń Karcher, ale oferujemy również serwis wybranych urządzeń innych producentów takich jak Kranzle, Lavor, Makita. Nasz autoryzowany i certyfikowany warsztat serwisowy, wyposażony w niezbędne narzędzia oraz wiedza, którą dysponujemy, dają Państwu pewność rzetelnie świadczonych usług.

Specjalizujemy się w naprawach urządzeń wysokociśnieniowych zimnowodnych HD / K, ciepłowodnych HDS, szorowarek B / BR / BD / S, odkurzaczy piorących Puzzi / SE, odkurzaczy T / NT / MV / WD, parownic SC / SG, jak również ich odpowiedników producentów innych niż Karcher.

Proces serwisowania urządzenia każdorazowo rozpoczynamy od postawienia wnikliwej ekspertyzy. Najczęściej odbywa się to w okresie maksymalnie trzech dni od daty dostarczenia urządzenia do naszego warsztatu. Co istotne, jeżeli klient nie ma możliwości dostarczenia urządzenia samodzielnie, w możliwych przypadkach oferujemy serwis Karcher w obiekcie klienta lub odbiór wraz z dostawą urządzenia po dokonaniu naprawy.

Skorzystaj z naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej nie wychodząc z domu! Zamów kuriera i wyślij urządzenie do nas!

W sekcji "numer zamówienia (opcjonalnie)" należy wpisać "Serwis pogwarancyjny"!!

 

Cennik usług serwisowych Autoryzowanego Serwisu urządzeń czyszcząco-myjących Karcher Center Pestar

Ekspertyza urządzenia*:

Cena od 199 zł brutto.

Przegląd urządzenia** (gwarancyjny / pogwarancyjny):

Cena od 150 zł brutto - (w cenie nie są ujęte materiały eksploatacyjne, części wymagane do przeprowadzenia czynności serwisowych. Części i materiały eksploatacyjne są dodatkowo płatne).

Usługa Czyszczenia:

Cena od 100 zł brutto.

Naprawa / konserwacja urządzenia:

Cena od 150 zł brutto – zależna od wymaganego czasu pracy technika, rozliczenie wykonywane na podstawie roboczo godzin pracy technika serwisu. (w cenie nie są ujęte materiały eksploatacyjne, części wymagane do przeprowadzenia czynności serwisowych. Części i materiały eksploatacyjne są dodatkowo płatne).

Ostrzenie noża do kosiarki:

Cena od 50 zł brutto z wyważeniem - ostrzenie noża do kosiarki jest czynnością, którą powinno się wykonywać za każdym razem, gdy zauważymy spadek wydajności naszej kosiarki, trawnik wygląda nieestetycznie, a trawa żółknie. Nóż należy naostrzyć pod odpowiednim kątem i każdorazowo wyważyć na wyważarce. Źle wyważony nóż może skutkować uszkodzeniem silnika.

Ostrzenie łańcucha:

Cena od 30 zł brutto - ostrzenie łańcucha jest to czynność, którą powinno się wykonywać za każdym razem, gdy spada wydajność cięcia pilarki. Prawidłowo naostrzony łańcuch poradzi sobie z przecięciem każdego drewna. Łańcuch tępy obciąża pilarkę zbyt mocno i spowalnia jej pracę.

W naszym serwisie na miejscu naostrzymy twój łańcuch w profesjonalny sposób.

Agregaty prądotwórcze np. Karcher PGG:

Cena od 449 zł plus materiały eksploatacyjne - W skład przeglądu wchodzi: wymiana oleju, wymiana świecy zapłonowej, wymiana filtra powietrza, czyszczenie gaźnika, regulacja zaworów, sprawdzenie stanu prądnicy.

Ceny wahają się w zależności od mocy prądnicy.

Usługa zakuwania węży wysokociśnieniowych:

Cena od 150 zł brutto – cena zależna jest od średnicy węża, rodzaju końcówek (w cenie nie jest ujęta cena samego węża, która jest osobno wyceniana w zależności od potrzeb i wymagań technicznych urządzenia).

Kalibracja i pomiar spalin:

Cena od 250 zł brutto - jest to proces, w trakcie którego Technik Serwisu przy pomocy specjalistycznych narzędzi dokonuje szczegółowych pomiarów spalin oraz dokonuje kalibracji układu spalinowego. Proces konieczny przy naprawach układu spalinowego.

Pomiar rezystancji i izolacji:

Cena od 200 zł brutto - jest to proces, w trakcie którego Technik Serwisu przy pomocy specjalistycznych narzędzi dokonuje pomiarów rezystancji izolacji. Klient po wykonaniu otrzymuje certyfikat wykonania pomiarów. Proces konieczny, gdy zauważono przebicia na urządzeniu.

*Ekspertyza urządzenia – technik, dokonując ekspertyzy urządzenia, poświęca czas, za który otrzymuje wynagrodzenie. Dlatego ekspertyza, nawet w przypadku braku naprawy urządzenia jest płatna. Dotyczy wszystkich urządzeń przyjmowanych na serwis, cena zaczyna się od 199 zł brutto.

**Jest to proces, w trakcie którego Technik Serwisu diagnozuje urządzenie, sprawdza stan techniczny urządzenia oraz osprzętu. W trakcie przeglądu obligatoryjnie wymieniane są np. olej przekładni silnikowej na oryginalny zgodny z wymaganymi normami czy uszczelnienia osprzętu, wymiana świecy, czyszczenie gaźnika, sprawdzenie wyważenia noża kosiarki, wymiana oleju silnikowego. Jest to sama usługa bez części eksploatacyjnych, które są dodatkowo doliczane do wartości zlecenia.

Regulamin:

Naliczamy opłatę 10 zł netto za dobę, za sprzęt nieodbierany z serwisu powyżej 14 dni od informacji o zakończonym i gotowym zleceniu do odbioru.

Jako autoryzowany serwis Karcher zapewniamy:

  • dostępność - dobre oznakowanie, dogodne położenie w pobliżu drogi krajowej nr  22 oraz autostrady A1 (zjazd węzeł Swarożyn ) ,
  • komfort - do Państwa dyspozycji duży parking oraz możliwość rozładowania dużych urządzeń wózkiem widłowym przy serwisie Karcher,
  • mobilność - możliwość świadczenia usług u Klienta - "serwis Karcher na miejscu" (szczególnie w przypadku urządzeń dużych i stacjonarnych),
  • wiedzę, kompetencje oraz doświadczenie naszych Techników,
  • sprawne naprawy - właściwa organizacja warsztatu, magazyn części zamiennych oraz sprawna logistyka,
  • pełen zakres oferowanych usług, napraw i remontów,
  • możliwość wypożyczenia urządzenia zastępczego na preferencyjnych warunkach.

Nasza firma, bazując na ponad 29-letnim doświadczeniu, oferuje swoim Klientom najwyższej klasy serwis urządzeń czyszcząco-myjących. Dysponujemy nowocześnie wyposażonym i certyfikowanym warsztatem naprawczym zorganizowanym według ścisłych standardów Kärcher sp. z o.o.

Oferujemy serwis Karcher (m. in. serwis HDS, HD, Puzzi, NT, serwis myjek ciśnieniowych, serwis odkurzaczy piorących) na terenie miast: Starogard Gdański, Tczew, Malbork, Skórcz, Skarszewy, Pelplin, Zblewo, Lubichowo, Grudziądz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański, Rumia, Kościerzyna, Chojnice, Człuchów, Bobowo, Subkowy, Morzeszczyn, Gniew, Trąbki wielkie, Przywidz, Pszczółki, Stara Kiszewa, Nowa Karczma, Żukowo, Prabuty, Puck oraz niewymienionych z województwa pomorskiego

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
regulamin sklepu internetowego
Sklep internetowy Shoper Premium