Pestar.pl
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu
E-Commerce

Pestar Sp. z o.o., zajął pierwsze miejsce otrzymując tytuł:

Partner Roku 2016

W dniach 7-8.03.2017 r. w Hotelu Król Kazimierz w Kazimierzu Dolnym odbyło się Spotkanie Dealerów marki Karcher w Polsce.
Karcher Sp. z o.o. przyznała wyróżnienia dla swoich Partnerów w kilkunastu kategoriach. Zwieńczeniem było wyłonienie Partnera Roku 2016 Karcher Sp. z o.o.

Składamy serdeczne podziękowania dla Karcher Sp. z o.o. za wyróżnienie oraz całego Zespołu Pestar za wzorową współpracę.

Uzyskany tytuł Partnera Roku 2016 w konkursie najlepszych firm współpracujących z Karcher Sp. z o.o. oraz Certyfikat Jakości wydany przez renomowaną szwajcarską firmę audytorską SGS -  nobilitują  nas do dalszego, nieustannego podwyższania jakości współpracy w każdym obszarze prowadzonej działalności.

 

Pestar Sp. z o.o., zajął pierwsze miejsce otrzymując tytuł:

Partner Roku 2019

W dniu 25.02.2020 roku, podczas Spotkania Partnerów Sieci Karcher, PESTAR Sp. z o.o. został wyróżniony za rok 2019 w kategorii Sprzedaż T & Puzzi oraz uzyskała tytuł Partnera Roku 2019 Karcher w Polsce.
Spośród 166 autoryzowanych partnerów Karcher Sp. z o.o. w Polsce, to my otrzymaliśmy status najlepszej firmy Sieci Dealerskiej Karcher w Polsce.

Jesteśmy dumni z uzyskania statusu najlepszej firmy Sieci Dealerskiej Karcher w Polsce, zajmując pierwsze miejsce spośród 166 autoryzowanych partnerów Karcher Sp. z o.o. w Polsce. Cieszymy się że wspólne zaangażowanie całego Zespołu zaowocowało tak, jak setki specjalistycznych rozwiązań czyszczących dostarczanych przez nas każdego dnia.

Dziękujemy wszystkim Klientom za wybór właśnie naszych rozwiązań! Codziennie staramy się być najlepszym Dealerem Karcher w Polsce!


 

Pestar Sp. z o.o., w gronie dynamicznie rozwijających się firm e-commerce w Polsce

Rok 2020. Piąty raz z rzędu znaleźliśmy się w gronie laureatów rankingu e-Gazele Biznesu 2020 - najdynamiczniej rozwijających się, małych i średnich firm Polskich w sprzedaży internetowej.


 

Pestar Sp. z o.o., w gronie Laureatów Diamentów Forbesa 2019

18 czerwca 2019 wyróżnienie w rankingu miesięcznika Frobes. Ranking Laureatów Diamentów Forbesa – województwo Pomorskie, firmy z przychodami od 5 do 50 mln zł, zajęliśmy 13 pozycję w województwie, a 110 w kraju. To dla Nas duży sukces i motywacja do dalszej ciężkiej pracy.


 

Wierzyczanka 2019

Wierzyczanka 2019 w kategorii gospodarka dla firmy PESTAR Eugeniusz Piechowski za innowacyjność oraz budowanie wizerunku solidnego partnera na rynku usług i towarów biurowych i informatycznych. Minionego wieczoru podczas uroczystej gali padły właśnie te słowa.

Serdecznie dziękujemy za wyróżnienie Gospodarzowi uroczystości Panu Prezydentowi Miasta Starogard Gdański Januszowi Stankowiakowi oraz Kapitule.

Rzeczywiście ubiegły rok był bardzo ważnym dla firmy. Postawione wyzwanie rozwoju struktury organizacyjnej poprzez utworzenie nowego Oddziału przy ul. Skarszewskiej 5B i wprowadzenie nowej formuły funkcjonowania Spółki okazało się efektywne.

Handel internetowy oraz transformacja cyfrowa sprawiły, że PESTAR nie jest już jedynie firmą lokalną lecz wciąż budującą wizerunek solidnego partnera.

Cieszymy się że wspólna praca całego Zespołu Pracowników firmy została dostrzeżona. Przed nami kolejny rok pełen wyzwań w realizacji przyjętej w 2019 roku strategii oraz misji na najbliższe lata.

Dziękujemy wszystkim firmom i osobom z którymi współpracujemy, to właśnie dla Państwa każdego dnia realizujemy naszą misję:

  • Pozytywne doświadczenia Klientów oraz trwałe relacje poprzez solidne partnerstwo dzięki naszemu ciągłemu doskonaleniu

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
regulamin sklepu internetowego
Sklep internetowy Shoper Premium