Pestar.pl
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu
Czas dostawy

Czas dostawy towaru

Czas dostawy towaru zależny jest od sposobu dostawy. Za czas dostawy uważa się czas od momentu odbioru przesyłki przez przewoźnika z naszego magazynu do momentu odbioru przesyłki przez adresata. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia.

 

Czytaj więcej na temat podawanego na naszych stronach czasu realizacji.

Dostawa Poczta Polską

W przypadku większości przesyłek (przesyłka pocztowa Kurier48) jest to od 1 do 2 dni roboczych od nadania przesyłki (maksymalnie do 14 dni roboczych). Poczta udostępniła narzędzie do monitorowania paczek: http://sledzenie.poczta-polska.pl/ co może być przydatne dla naszych klientów.

 

Dostawa firma kurierską

W przypadku 90% nadawanych przesyłek czas dostawy to 1 dzień roboczy (maksymalnie do 14 dni roboczych). Czyli na drugi dzień roboczy po dniu w którym nadaliśmy przesyłkę należy spodziewać się przyjazdu kuriera. Niestety te 10% to przypadki kiedy firma kurierska nie wywiąże się należycie ze swoich obowiązków na skutek różnych przyczyn np. awaria samochodu dostawczego, potężne korki na drogach, ciężkie warunki atmosferyczne, wypadki, niedopatrzenia i błędy ludzkie, a także brak obecności adresata pod adresem dostawy.

Dlatego warto sprawdzać stan realizacji dostawy na stronie internetowej firmy kurierskiej, dla DPD jest to https://tracktrace.dpd.com.pl/findParcel natomiast dla InPost https://inpost.pl/pl/pomoc/znajdz-przesylke. Podając uzyskany od nas numer przesyłki możecie Państwo uzyskać więcej informacji o przesyłce. Dodatkowych informacji udzieli dyspozytor w firmie kurierskiej z która warto kontaktować się telefonicznie.

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
regulamin sklepu internetowego
Sklep internetowy Shoper Premium