Pestar.pl
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Dlaczego PESTAR?

Opcje przeglądania

Zestawy do paneli słonecznych

Kompletne zestawy do czyszczenia paneli fotowoltaicznych Kärcher serii Professional zostały stworzone do zawodowego czyszczenia paneli słonecznych i ogniw fotowoltaicznych. Znakomicie usuwają wszystkie zabrudzenia takie jak ptasie odchody, pył, kurz oraz zabrudzenia atmosferyczne, nie uszkadzając przy tym delikatnej powłoki paneli. Zestawy świetnie sprawdzają się nawet przy czyszczeniu instalacji na dużych wysokościach, dzięki zastosowaniu lekkich i długich lanc teleskopowych.

Czyszczenie paneli fotowoltaicznych

Zestawy do czyszczenia paneli fotowoltaicznych oparte są na urządzeniach serii HD i HDS oraz urządzeniach serii Professional zasilanych spalinowo. W zależności od wymagań oferowane są w trzech wariantach, z akcesoriami pozwalającymi na pracę na odległości 7, 10 lub 14 metrów oraz z pojedynczą, lub podwójną szczotką iSolar. Do prawidłowego wyczyszczenia i późniejszej ochrony paneli słonecznych, warto zastosować dedykowany środek RM 99 Solar Cleaner podczas przeprowadzania procesu mycia.
Przywrócenia prawidłowej wydajności ogniw fotowoltaicznych to największa zaleta stosowania zestawów do czyszczenia paneli słonecznych firmy Kärcher. Dzięki szerokiemu asortymentowi naszego sklepu dobierzesz idealne urządzenie do własnych, sprecyzowanych potrzeb.

Zestawy do czyszczenia paneli fotowoltaicznych Kärcher to znakomity sposób na przywrócenie instalacji pełnej wydajności.

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
regulamin sklepu internetowego
Sklep internetowy Shoper Premium