Produkty

Menu

Zamiatarki serii Home & Garden zostały stworzone do szybkiego i skutecznego czyszczenia obszarów przydomowych z zanieczyszczeń, takich jak piasek, potłuczone szkło, liście czy śmieci. Dzięki systemowi szczotek nie rozrzucają zbieranych materiałów, co przekłada się na brak konieczności kilkukrotnych przejazdów urządzeniem po tym samym, sprzątanym obszarze. Szczotki znakomicie zbierają nawet najdrobniejsze zabrudzenia, również ze szczelin oraz przy krawędziach.
Seria zamiatarek S zawiera w sobie wszystkie modele urządzeń zgarniających, takie jak S4 oraz S6. Modele z dopiskiem Twin, charakteryzują się posiadaniem dwóch szczotek bocznych, zamiast jednej, która występuje w podstawowych wariantach zamiatarek. Ponadto każdy model posiada szczotkę główną, która zgarnia wszystkie zabrudzenia do demontowanego pojemnika.
Szybkie i dokładne usuwanie luźnych brudów to największa zaleta używania zamiatarek serii S. Dzięki szerokiemu asortymentowi naszego sklepu, dobierzesz idealne urządzenie do własnych, sprecyzowanych potrzeb.

Zamiatarka to doskonałe rozwiązanie do szybkiego wyczyszczenia dużych, przydomowych obszarów z luźnych zanieczyszczeń.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
regulamin sklepu internetowego
Sklep internetowy Shoper Premium