Produkty

Menu

Stanowiska do prasowania serii Home & Garden to połączenie parownicy serii SC, żelazka Iron Kit oraz deski do prasowania serii AB. Deski do prasowania AB Kärcher mają funkcję nadmuchu oraz odsysania pary, dzięki którym znakomicie współpracują z parownicą i podłączonym do niej żelazkiem parowym. Mogą również współpracować z innymi żelazkami parowy oraz żelazkami tradycyjnymi.
Seria stanowisk do prasowania SI, dzięki funkcji nadmuchu, tworzy poduszkę powietrzną na całej powierzchni deski, która pozwala na prasowanie nawet grubych materiałów bez powstawania zagięć. Ponadto funkcja odsysania pary, zapewnia jej lepsze wnikanie w tkaniny i szybsze odparowywanie, przez co na wyprasowanym materiale nie pozostają mokrych śladów. W zestawie znajduje się pełnowartościowa parownica wraz z kompletem akcesoriów.
Prasowanie nawet najgrubszych tkanin bez powstawania zagięć, to największa zaleta używania stanowiska do prasowania. Dzięki szerokiemu asortymentowi naszego sklepu dobierzesz idealne urządzenie do własnych, sprecyzowanych potrzeb.

Stanowisko do prasowania to doskonałe rozwiązanie do szybkiego do dokładnego prasowania bez zagnieceń ubrań i tkanin.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
regulamin sklepu internetowego
Sklep internetowy Shoper Premium