Produkty

Menu

Myjki do okien serii Professional zostały stworzone do szybkiego czyszczenia okien, luster, szyb i innych powierzchni szklanych oraz twardych i gładkich powierzchni płaskich, bez pozostawiania zacieków oraz smug. Sprawdzają się znakomicie również przy czyszczeniu płyt indukcyjnych, blatów kamiennych oraz dużych kafli.
Seria myjek do okien WVP zawiera w sobie urządzenia WVP 10, które mogą pracować poziomo, pionowo, ukośnie oraz w pozycji odwróconej. Wszystkie urządzenia posiadają fabryczne akcesoria, służące do wyczyszczenia oraz odessania zabrudzeń z powierzchni. Ponadto wszystkie myjki do okien Kärcher Professional zasilane są dzięki wymiennym akumulatorom, które pozwalają na długą pracę urządzenia z wykorzystaniem jego pełnej mocy.
Brak smug i zacieków oraz idealnie czyste szyby to największe zalety używania myjek do okien serii WVP marki Kärcher. Dzięki szerokiemu asortymentowi naszego sklepu dobierzesz idealne urządzenie do własnych, sprecyzowanych potrzeb.

Myjka do okien to doskonałe rozwiązanie do utrzymania okien i innych szklanych powierzchni w czystości, bez smug i zacieków.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
regulamin sklepu internetowego
Sklep internetowy Shoper Premium