Produkty

Menu

Agregaty prądotwórcze serii Professional zostały stworzone do produkowania energii elektrycznej i zasilania urządzeń elektrycznych w miejscach, gdzie nie ma dostępu do sieci elektrycznej. Generatory prądu posiadają silniki benzynowe, dzięki którym osiągają wysokie osiągi oraz cechują się bezawaryjną pracą i nieprzerwaną produkcją prądu.
Seria agregatów prądotwórczych PGG zawiera w sobie modele, podzielone na jednofazowe PGG 3/1 i PGG 6/1 oraz jednofazowe i trójfazowe PGG 8/3. Generatory mogą produkować nieprzerwanie energię do 12 godzin, na jednym baku paliwa, zapewniając ciągły przypływ mocy. Wszystkie agregaty posiadają elektryczny starter oraz zabezpieczenia, chroniące zarówno generator, jak i podpięte do niego urządzenia.
Generowanie energii elektrycznej w każdym miejscu, to największa zalety używania agregatów prądotwórczych PGG marki Kärcher. Dzięki szerokiemu asortymentowi naszego sklepu dobierzesz idealne urządzenie do własnych, sprecyzowanych potrzeb.

Generator prądu to znakomite urządzenie do zasilania urządzeń elektrycznych w miejscach, gdzie nie ma dostępu do energii elektrycznej.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
regulamin sklepu internetowego
Sklep internetowy Shoper Premium